אודותינו

אודות מכון רפואי נועם

מכון רפואי נועם הוקם ב- 1997 על ידי ד"ר אניטה סילבר רופאה גינקולוגית בכירה בעלת ניסיון רב ומומחית באולטרה סאונד מיילדות וגינקולוגיה ובריאות האישה. הצטרפו אליה שתי רופאות מומחיות, ד"ר אתי פיורה מומחית בגינקולוגיה, מיילדות ואולטרסאונד הגינקולוגי והשנייה ד"ר שנטל פרונגלס  רדיולוגית מומחית בתחום האולטרה סאונד. 


מכון נועם הוקם על מנת להעניק לנשים אפשרות לבצע בדיקות אולטרה סאונד, מיילדותי וגינקולוגי במסגרת רפואית מקצועית של רופאות הבודקות נשים ובמכשור טכנולוגי מתקדם ויחס אישי. המכון מציע לאישה את כל סל השירותים למעקב היריון ובריאות האישה. השירותים ניתנים במסגרת פרטית ובהסדרים עם קופות החולים.

תמצאו במכון רופאות גינקולוגיות מקצועיות ומנוסות, מכשור אולטרסאונד מתקדם ומעל הכול יחס אישי וליווי צמוד. במכון ניתן לבצע את כל בדיקות האולטרסאונד הנדרשות במהלך ההיריון, בדיקות גינקולוגיות שגרתיות ומתקדמות, וליהנות מטיפול מסור של הרופאות המובילות בתחומן. המכון נותן מענה אישי ומקצועי לכל אישה בכל שלב בחייה.

צוות הרופאות במכון רפואי נועם

 ד"ר אתי פיורה - מכון רפואי נועם
ד"ר אתי פיורה
מומחית למיילדות וגניקולוגיה
Gil lupo-2004 (Large).jpg
ד"ר שנטל פרונגלס

רדיולוגית מומחית

אולטרה סאונד מיילדותי וגינקולוגי

Gil lupo-2021 (Large).jpg
ד"ר אניטה סילבר
מומחית למיילדות וגניקולוגיה
קבעי פגישת ייעוץ עוד היום

הרופאות המנוסות של מכון רפואי נועם מחכות לך עם המכשור המתקדם בעולם על מנת להעניק לך את הטיפול המקצועי ביותר ויחס אישי וחם!

אולטרסאונד מיילדותי

בית "מריק", דרך השרון 8/10 כפר סבא

09-7441155

  • White Facebook Icon

© 2017 כל הזכויות שמורות למכון רפואי נועם

עיצוב ובניית האתר iSite.co.il Web Solutions

אסטרטגיית שיווק Magnusmarketing.co.il